O autorze
"Mała elektrownia atomowa". Pierwsza w historii polskiego hokeja na lodzie kobieta sędziująca pierwszo- i ekstraligowe mecze mężczyzn. Na blogu wraz z mężem - Pawłem Zygmuntem - będę pisała o sporcie, różych formach aktywnośći fizycznej, kulturze i motywowaniu ludzi do działania

Relacja z imprezy - LOTTO MISTRZOWIE SUKCESU.

Stoją od lewej: Marek Kolbowicz, Beata Mikołajczyk, Karolina Naja, Adam Korol, Gabriel Samolej, Adrian Zieliński, Grzegorz Kotowicz, Henryk Szost, Anita Włodarczyk, Szymon Kołecki, Katarzyna Zygmunt, Leszek Blanik, Krzysztof Kaliszewski, Paweł Zygmunt
Stoją od lewej: Marek Kolbowicz, Beata Mikołajczyk, Karolina Naja, Adam Korol, Gabriel Samolej, Adrian Zieliński, Grzegorz Kotowicz, Henryk Szost, Anita Włodarczyk, Szymon Kołecki, Katarzyna Zygmunt, Leszek Blanik, Krzysztof Kaliszewski, Paweł Zygmunt Łukasz Klimek, www.7dolin.tv
5 września 2012r. w Krynicy-Zdroju miało miejsce niecodzienne wydarzenie, o którym już pisałam na naszym blogu - „Lotto Mistrzowie Sukcesu”. Tegoroczna impreza poświęcona była tematyce sportowej – w szczególności zakończonym niedawno Igrzyskom Olimpijskim Londyn 2012.

Krynica na jeden dzień stała się sportową stolicą Polski, gdzie po raz pierwszy po Igrzyskach Olimpijskich spotkało się tak wielu sportowców różnych dyscyplin.

Za nami „Debata Olimpijska”, w czasie której goście podsumowali swoją drogę od treningów aż po reprezentowania Polski na Igrzyskach Olimpijskich.

Główną część imprezy zainaugurowało otwarcie kolejnej już wystawy akcji „Zostań Olimpijczykiem” , którego dokonali: Róża Thun, Andrzej Czerwiński, Anita Włodarczyk, Adrian Zieliński oraz Piotr Kamiński.

O godz. 18:15 na antenie Orange Sport wszyscy Państwo mogli śledzić na żywo panel dyskusyjny z udziałem olimpijczyków, przedstawicieli świata polityki i biznesu.

Imprezę zwieńczyła wieczorna Gala, na której pojawiło się wiele znanych i cenionych osobistości w tym także prezydent Lech Wałęsa. W tym roku na samej tylko Gali gościliśmy blisko 300 osób!

Zapraszam znów za rok!
A poniżej trochę zdjęć:


Trwa ładowanie komentarzy...